Новини училища

Головна » Статті » Мои статьи

День відкритих дверей

Багато є професій на землі.

Перелічить їх просто неможливо.

Та кожна з них, здається все ж мені,

Потрібна, необхідна і важлива.

 

      Безумовно, що вибір професії одне з найголовніших і найважливіших завдань в житті. Ще Вільям Шекспір стверджував, що всі ми знаємо, хто ми є, але не знаємо, ким ми можемо бути. З часом, удосконалюючи свої вміння, збільшуючи свої знання ми свідомо робимо крок у майбутнє.
      Щороку тисячі хлопців і дівчат вибирають свою дорогу в житті, визначають свою долю. Багато з них вирішують поступати в ВПУ, де мають намір стати кваліфікованими робітниками. І вони праві: в цих професіях так багато цікавого, в них можна показати все найкраще, на що здатна творча людина.
      У світі налічується близько сорока тисяч різних професій – старовинних і зовсім нових, дуже поширених і рідкісних, а часом навіть унікальних. Дізнатися про переваги тієї чи іншої професії, визначитися у виборі випускникам шкіл Володимирця та району допомогли майстри виробничого навчання та викладачі спецпредметів Вищого професійного училища №29 смт.Володимирець під час проведення Дня відкритих дверей 17 березня 2017 року. У цей день в училище прийшли всі, хто стоїть на порозі дорослого життя, першим кроком у яке є вибір такої професії, яка буде не лише задовольняти матеріальні потреби, а й приносити задоволення. На ринку праці стрімко росте тенденція популярності робітничих професій, які є актуальними в наш час, і роботодавці залюбки приймають на роботу майстрів із «золотими руками».
      Саме таких кваліфікованих робітників готують у ВПУ №29 смт Володимирець, яке має належну матеріально-технічну базу, сучасно обладнані кабінети, лабораторії та майстерні, а педагогічний склад училища є справжньою гордістю.

Гостям, які завітали у цей день до закладу, підготували цікаву та насичену пізнавальну програму про життя та діяльність училища. До неї ввійшли і перегляд профорієнтаційного фільму та презентацій з професій, і виступи директора Боровика Валерія Пилиповича, викладачів спецпредметів та майстрів виробничого навчання, і музичні вітання від найталановитіших учів училища.
      Найбільше захоплення гостей викликала виставка виробів декоративно-прикладного мистецтва та шедеври електрогазозварювальних робіт – все це справа рук учнів училища, які під керівництвом досвідчених майстрів виробничого навчання здобувають звання професіоналів своєї справи.
      На закінчення зустрічі заступниками директора училища було проведено екскурсію навчальними корпусами та майстернями, а майстри виробничого навчання провели майстер-класи.
      Вибір професії – це справа не одного дня. Сьогодні ми зробили початок, а вдалий вибір залежить тільки від вас.

Ласкаво просимо!
 Категорія: Мои статьи | Додав: oleg_bezushko (30.03.2017)
Переглядів: 67 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: