Новини училища

Головна » Статті » Мои статьи

До Всеукраїнського дня бібліотек

Не оминайте наш поріг,
Беріть скарби нетлінні в руки.
Нема прекрасніших доріг,
Ніж, в цей вселюдський храм науки.

 

      В давнину люди створили сім чудес: величну піраміду Хеопса, «висячі сади» Семіраміди, статую Зевса Олімпійського, храм Артеміди в Ефесі, мавзолей у Галікарнасі, Колос Родоський(мідну статую бога Геліоса) і маяк на о. Фарос в Олександрії. Піраміда Хеопса, або Велика піраміда є єдиним з 7 чудес світу, що збереглися до наших днів. Але є ще одне чудо не менш дивне, знайоме нам з самого дитинства, без нього не можливо уявити ні один навчальний заклад. Це – книга.

    Бібліотека Вищого професійного училища №29 смт. Володимирець нараховує  більше  21 тисячі  книжкового фонду, електронні підручники та посібники, підключено Інтернет, Wi-Fi.

   Перший осінній  місяць вересень для учнів першого курсу був насичений знайомством з новими друзями, викладачами, майстрами та вихователями. Бібліотекар навчального закладу Дубіна Н. П. провела бібліотечний урок «Інформаційні ресурси бібліотеки»,  видачу підручників учням першого курсу, презентувала навчальні посібники по професійно-теоретичній підготовці, виставки: «Профі Старт: дізнайся про професію більше», «Бути грамотним – це круто!», екскурс-презентацію до дня туризму «Мандруємо Володимиреччиною. Вона того варта!»

    Учні  із задоволенням проводять свій вільний час в спортзалі, відвідують гуртки, готуються до уроків, переглядають улюблені фільми, спілкуються в читальному залі бібліотеки.
Категорія: Мои статьи | Додав: kozodoy (11.10.2017)
Переглядів: 76 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: