Новини училища

Головна » Статті » Мои статьи

Конкурс професійної майстерності

      І знову наші кондитери дивують своїми шедеврами майстрів-наставників  та членів журі.
      Проведено    конкурс професійної майстерності серед учнів  училища за професією «Кондитер».  У конкурсі взяли участь 9 учасниць. Були розроблені умови конкурсу та програма, яка  складалася з двох турів. Максимальна кількість балів за теоретичний та практичний тури  передбачала 130 балів, а набрали – 123,5. Теоретичний тур складався з тестових завдань, і тривав  (одну) академічну годину. Максимально набрана кількість балів 28,5 із 30 можливих. Практичне завдання відповідало вимогам 3 кваліфікаційного розряду з професії «Кондитер».
      Жеребкування конкурсантів проводилося у присутності членів оргкомітету та журі. Учасники Конкурсу отримали конкурсні завдання і  були забезпечені робочим місцем та витратними матеріалами.
      Спостереження за виконанням роботи здійснювалося членами журі та оргкомітету. Усі учасники продемонстрували вміння та навички, свій власний підхід до оформлення виробів. Найкращу якість виконання практичної частини показали конкурсанти: Хомич Людмила, Боровик Юлія, Кошмак Наталія та Саютіна Ірина.

 Категорія: Мои статьи | Додав: oleg_bezushko (30.03.2017)
Переглядів: 97 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: