Новини училища

Головна » Статті » Мои статьи

Майстер-класи на базі навчально-практичного центру ВПУ №29 смт Володимирець

       На базі навчально-практичного центру навчального закладу було проведено два майстер-класи з професій «Опоряджувальник будівельний», «Електрозварник ручного зварювання».
       Учні всіх навчальних груп мали можливість відвідати заходи та отримати відповідні сертифікати.
       
Під час проведення майстер-класу за професією «Електрозварник ручного зварювання», майстер виробничого навчання Дем’янчук Ярослав Павлович, продемонстрував прийоми по виготовленню хвіртки за допомогою холодного кування та ручного зварювання. Для того, щоб виріб мав цікавий та завершений вигляд, було використано елементи декору у формі квітів. Заняття для учнів було цікавим та пізнавальним, на завершення вони мали можливість поставити запитання майстрові та отримати ґрунтовну відповідь.

 
 

       Під час проведення майстер-класу за професією «Опоряджувальник будівельний», майстер виробничого навчання Лосінець Станіслав Васильович, продемонстрував прийоми по укладанню плитки на вертикальні та горизонтальні поверхні, використовуючи керамічну плитку. Діти мали можливість побачити різні зразки плиток для лицювання поверхонь, послухати детальну інформацію про їх властивості та склад. Також ознайомилися з інструментами, які використовуються у сучасному будівництві.

  

Категорія: Мои статьи | Додав: oleg_bezushko (16.05.2017)
Переглядів: 131 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: