Новини училища

Головна » Статті » Мои статьи

Національно-патріотичне виховання
      «Хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього, хто не відає про славу своїх предків, той сам не вартий пошани», – цей безсмертний вислів М.Т. Рильського відомий, напевно, кожному українцеві. Тема національно-патріотичного виховання не є новою, адже за роки незалежності України створювалися передумови для поновлення змісту та методик виховання з формування громадянської позиції дітей та молоді, та прищеплення любові до Батьківщини у підростаючого покоління. Але саме сьогодні, у часи, коли історія активно твориться за нашої безпосередньої участі, коли від правильності обраного шляху залежать не тільки долі громадян нашої держави, але й визначення пріоритетів у розвитку суспільства загалом, постало питання активізації та якісного оновлення підходів до формування системи цінностей юних патріотів.
      В бібліотеці Вищого професійного училища №29 оформляються книжкові виставки на патріотичну тематику, до уваги відвідувачів - виставка технічної творчості учнів, інформаційно-комп'ютерний центр підключено до мережі Інтернет, до знаменних і пам’ятних подій проходять заходи та перегляди кінофільмів, презентацій, зустрічі з цікавими людьми та інші заходи.
      В рамках патріотичного виховання  учнів вихователем Тишковець В.Л. та бібліотекарем Дубіною Н.П. була організована екскурсія в районний музей смт Володимирець та будинок культури на виставку картин художника з смт Рафалівка Ошурка Петра.

 
Категорія: Мои статьи | Додав: oleg_bezushko (20.04.2017)
Переглядів: 98 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: