Новини училища

Головна » Статті » Мои статьи

Перемога у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед учнів ПТНЗ області за професією "Кондитер"!!!
     

       25-26 квітня відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед учнів ПТНЗ області за професією "Кондитер",  на базі ДНЗ «Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі».  Серед усіх учасників конкурсу,  достойно представила свою роботу оздоблення  бісквітно-кремового торта «Фантазія» наша учениця групи №14 Хомич Людмила Терентіївна і  виборола перемогу,   ІІІ місце  та була нагорожена дипломом.
       Людмила підтвердила на  конкурсі, що має міцні, глибокі  теоретичні знання та досконалі професійні вміння і навички,  які дадуть їй можливість бути конкурентоспроможною не лише на рівні області, а й України. Успішному виступу  передувала кропітка робота в закладі: індивідуальні заняття з педагогами, майстрами виробничого навчання  і наполеглива самостійна робота. 
       
Вітаємо нашу переможцю та її викладачів і майстрів виробничого навчання Данечкіну Юлію Миколаївну та Веремчук Руслану Петрівну з  такими високими досягненнями і бажаємо нових перемог та здобутків у подальшому.


 

  

Категорія: Мои статьи | Додав: oleg_bezushko (04.05.2017)
Переглядів: 122 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: