Новини училища

Головна » Статті » Мои статьи

Пожежно-профілактичне відпрацювання на ба№29 смт Володимирець

Пожежна безпека в закладах та установах забезпечується шляхом проведення організаційних і практичних заходів та використання технічних засобів, спрямованих на запобігання пожежам, забезпечення безпеки учасників навчально-виховного процесу, зниження можливих майнових втрат і зменшення негативних екологічних наслідків у разі їх виникнення, створення умов для успішного гасіння пожеж.

    З метою попередження виникнення пожеж, запобігання загибелі та травмування на них людей, а також для ознайомлення учнів та працівників училища з основами пожежної безпеки 22 лютого рятувальниками було проведено тактико-спеціальні навчання з ліквідації умовної пожежі та проведення рятувальних робіт у Вищому професійному училищі № 29 смт. Володимирець

      Згідно тактичного задуму пожежа виникла в приміщенні майстерні навчального корпусу. Персоналом училища було організовано евакуацію учнів, а також зустріч пожежно-рятувального підрозділу та бригади екстреної медичної допомоги, які прибули за викликом до місця проведення навчань.

      У складі ланки газодимозахисної служби вогнеборці в апаратах захисту органів дихання та зору, провели розвідку та евакуацію потерпілих, яких винесли на свіже повітря та передали медикам екстреної медичної допомоги, які також прибули за викликом до місця умовної пожежі. Медпрацівники оглянувши потерпілих надали їм кваліфіковану медичну допомогу. Рятувальники ж в свою чергу приступили до локалізації і подальшої ліквідації умовної пожежі.

      Після проведення даних навчань рятувальники провели для працівників училища та учнів заняття щодо дій в разі виникнення пожежі, а також практично продемонстрували правила користування первинними засобами пожежогасіння, зокрема порошковим вогнегасником, а також розповіли про принцип його дії.  Після цього найсміливіші могли спробувати його у дії для ліквідації умовного загорання.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Категорія: Мои статьи | Додав: oleg_bezushko (03.03.2017)
Переглядів: 120 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: