Новини училища

Головна » Статті » Мои статьи

Тиждень іноземних мов

        З метою формування в учнів інтересу до вивчення іноземних мов, формування життєвих компетенцій  у  період  з 13.02 по 17.02 – проведено тиждень іноземних мов. У рамках  тижня  було:

        Заняття гуртка «Винаходи і винахідники», яке   провела викладач німецької мови Кужіль О.В..  Олеся Володимирівна презентувала учням цікаві матеріали про видатних винахідників та їх винаходи, а також  підібрала завдання різної складності, що сприяли розвитку  уваги, пам’яті, допомагали  учням  у оволодінні навичками  спілкування іноземною мовою.  Віртуальна подорож  країною, мова якої вивчається.    

        «Знайомство з Королівською родиною» організувала  і провела Курач К.Р.   Учні  групи № 4 мали змогу здійснити віртуальну подорож до Англії, познайомитися з членами Королівської родини.                                         

Інтелектуальну гру «Що? Де? Коли?» провела викладач англійської мови Цюбко Н.В. у  групі №24, де учні продемонстрували свої знання комп’ютера і його складових, про  компанію, яка постачає програмне забезпечення,  про інновації, які  з’явилися не так давно, але користуються попитом на ринку персональних комп’ютерів. Найцікавішим завданням було знайти  зайве слово та виправити помилку.

        Засідання клубу «Англійська музика - минуле і сучасне» учні групи №16 разом з викладачем англійської мови Цюбко Н.В. поринули у світ чарівної музики, насолоджувалися піснями  у виконанні відомих музикантів та із задоволенням співали їх самі.
 

Категорія: Мои статьи | Додав: oleg_bezushko (03.03.2017)
Переглядів: 116 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: