Новини училища

Головна » Статті » Мои статьи

Тиждень української мови та літератури, зарубіжної літератури

З 13 по 17 березня в рамках роботи училища проходив тиждень української мови та літератури, зарубіжної літератури, що був представлений такими заходами:
13 березня в холі училища були виставлені кращі газети до 203- річниці з дня день народження Тараса Григоровича Шевченка. Переможницями стали Рибчинчук Михайло, учень групи №22 (I місце), Ільчук Юлія та Гребінь Світлана, учениці групи № 24 (II місце) та Ковальчук Юлія, учениця групи №4 (III місце).
14 березня викладач української мови та літератури Пігаль Т.С. провела позакласний захід «Тарас Григорович Шевченко – геній українського народу». Мультимедійна презентація дала змогу учням пригадати життєвий і творчий шлях великого Кобзаря, а вікторина про цікаві моменти з життя і творчості генія перевірити знання учнів. На заході звучали вірші великого поета, а Медведюк Марина заспівала пісню на слова Т.Шевченка «Зоря моя вечірня, зійди над горою». Захід супроводжувався виставкою книг та рефератів про життя та багатогранну творчість генія української літератури.
15 березня викладач української мови та літератури Диханова Л.В у гр.№22 провела інтелектуальну вікторину «Стежками улюблених творів української літератури», де учні демонстрували свої знання з української літератури 70-90х років 19 століття у таких категоріях: «Назви письменника за підказками», «Малюнок із твору», «Улюбленний письменник», «Установіть відповідність», «Навздогін лідерові». У двобої зійшлися команди «Кобзарі» та «Генії» і в напроженій боротьбі перемогу здобула з рахунком 54:44 команда «Генії».
16 березня в групі №16 відбулася інтелектуальна гра «Найрозумніший», що її провела викладач української мови та літератури Касюдик Д.М. У грі брали участь усі учні групи, але поступово відповідаючи на запитання, до наступного туру переходили сильніші учні. Коли ж учасників залишилося 8, то вони мали змогу обрати категорії: «Українська література», «Українська мова», «Зарубіжна література», «Загальні знання», «Звичаї» та інші. Викладач підготувала кожному учаснику цікаві завдання. Подолавши всі випробування, найрозумнішою ученицею групи №16 стала Черевач Любов.
На таких заходах учні не тільки повторили творчість того чи іншого письменника або основні розділи мовознавчої науки, а й вчилися мислити, висловлювати свої думки, вчилися у героїв творів співчувати та співпереживати, бути мужніми, любити свій край.
У п’ятницю, 17 березня, підведені підсумки тижня української мови та літератури, зарубіжної літератури.

  

Категорія: Мои статьи | Додав: oleg_bezushko (22.03.2017)
Переглядів: 106 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: