Новини училища

Головна » Статті » Мои статьи

Впровадження комптентнісного підходу.

Впровадження комптентнісного підходу.     
Наші педагогічні працівники взяли участь в Інтернет-семінарі на тему: «Впровадження компетентнісного підходу в навчально-виховний процес закладів системи професійно-технічної освіти», який був організований навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Рівненській області.
      Свій досвід роботи з питань ВИКОРИСТАННЯ ІНФОРМАЦІЙНО- КОМУНІКАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ЯК ЗАСІБ ФОРМУВАННЯ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ УЧНІВ. Жакун В.П., викладач фізики ФОРМУВАННЯ КОМУНІКАТИВНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ УЧНІВ НА УРОКАХ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ. Кужіль О.В., викладач німецької мови ФОРМУВАННЯ ЖИТТЄВОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ ОСОБИСТОСТІ ПІД ЧАС ПІДГОТОВКИ УЧНІВ ДО ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД. Добринська Л.О., викладач історії та правознавства презентували в інтернет-семінарі.
      Адже педагогічна професія вимагає особливої чутливості до постійно обновлюваних тенденцій суспільного буття, здатності до адекватного сприйняття, потреб суспільства і відповідного коригування своєї роботи.
      Сам викладач має бути не менш активним, швидко орієнтуватись у величезному потоці інформації, бути творчим та володіти необхідною сумою знань.
      Саме тому наші педагогічні працівники зацікавлені проблемами та перспективами впровадження комптентнісного підходу.
      Засідання методичних комісій.
      Відповідно до плану роботи училища відбулися засідання методичних комісій.
      На засіданні методичної комісії викладачів гуманітарних, природничо- математичних дисциплін та інформатики були обговорені такі питання:
      - Рейтингова система оцінювання як засіб підвищення мотивації до навчання біології;
      - Методика використання матеріалів засобів масової інформації на уроках історії;

      Також на засіданні розглянули та погодили завдання семестрових контрольних робіт та олімпіад з предметів гуманітарних, природничо- математичних дисциплін та інформатики.

      На засіданні методичної комісії з підготовки робітничих кадрів за галузевим спрямуванням: громадське харчування обговорювалися такі питання:
      - Нормативно-правове забезпечення з організації впровадження елементів дуальної форми навчання у професійну підготовку кваліфікованих робітників (лист МОН від 14.07.2017 № 3-545).
      - Розвиток творчих здібностей на уроках виробничого навчання;
      - Про підготовку і проведення конкурсів професійної майстерності;
      - Погодження заходів професійного тижня. А також на засіданні обговорили відкритий урок виробничого навчання на тему «Приготування пісочного тіста з наповнювачами та виробів з нього», майстер виробничого навчання Гарбариніна З.К.
      Під час проведення уроку використовувалися різні методи викладання нового матеріалу, а саме: ігровий, ІКТ, проблемно-пошуковий. Під час показу трудових прийомів - майстер продемонстрував різні способи оформлення тістечок. Учні разом з майстром проаналізували свої помилки під час виконання практичного завдання та підвели підсумок у формі гри «Гірлянда запитань», «Хто згадає більше?».
      Засідання педагогічної ради
      На виконання Положення про організацію навчально-виробничого процесу у професійно-технічних навчальних закладах та відповідно до плану роботи училища 31 жовтня проведено засідання педагогічної ради.
      На засіданні обговорювалися актуальні питання організації навчально- виробничого та виховного процесу.
      Директор училища Боровик В.П. повідомив про підсумки роботи приймальної комісії у 2017 році, створення та погодження нового складу на наступний навчальний рік.
      Методист Цюбко Н.В., голова МК Токарська О.В., старший майстер Прозапас В.П. відобразили у своїх доповідях реальну картину професійної майстерності викладачів, майстрів виробничого навчання та рівня навчальних досягнень учнів за професією «кухар». Ознайомившись зі станом виконання програми, динамікою успішності учнів; вивчивши роботу, яку проводять викладачі, їх методику поточного та тематичного оцінювання; на підставі відвідування уроків викладачів, аналізі їх результативності, оцінювання доцільності використання викладачами та майстрами виробничого навчання нових прийомів, методів і технологій навчання були підготовлені рекомендації щодо підвищення ефективності навчально- виховного процесу та ліквідації недоліків.
      Практичний психолог ПігальТ.С. доповіла про адаптацію учнів І-го курсу до навчання в училищі.
      Заступник директора Волощук А.В. надав інформацію про працевлаштування випускників 2016-2017 н.р. та про формування регіонального замовлення у 2018 році, а Котович Д.М. - про профорієнтаційну роботу у 2018 році. Конкурс професійної майстерності
Конкурс професійної майстерності
      Конкурс професійної майстерності був проведений у групі №6 за професією «кухар, кондитер». Учасники змагалися за звання «Кращий кондитер». В умовах була теоретична частина, в якій юні кондитери показали свої знання, набуті за час навчання. Практичне завдання полягало у виготовленні подарункового торта, здійсненні художнього оздоблення виробу. Переможцями у цій нелегкій боротьбі стали Луковець Марія, Ткач Аліна та Швая Юлія. Так як й інші учасники достойно справилися із завданнями й приємно порадували своїх наставників-майстрів виробничого навчання та членів журі.
Категорія: Мои статьи | Додав: Artyaaa (21.11.2017)
Переглядів: 60 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: