Новини училища

Головна » Статті » Мои статьи

Засідання методичної комісії
       21 березня в рамках роботи училища відбулося засідання методичної комісії гуманітарних, природничо-математичних дисциплін та інформатики, де були розглянуті такі питання:
       Заслухали та обговорили доповідь викладача інформатики Козодоя Олександра Леонтійовича  «Використання електронних засобів обліку (електронних журналів) у навчальному процесі». Доповідач зазначив, що за останні роки у розвитку інформаційних технологій відбулися кардинальні зміни і використання електронних журналів стало доцільним у навчальних закладах. Демонструючи приклади цих електронних засобів обліку, Олександр Леонтійович вказав на їхні переваги та недоліки.
       Методист училища Цюбко Наталя Володимирівна розповіла про педагогічні інновації «Використання технології перевернутого класу»,  про можливості застосування цієї технології у навчальних закладах, вказавши, що за таким інноваціями – майбутнє.
       Викладач української мови та літератури Диханова Лідія Вікторівна довела до відома присутніх інформацію про участь учениці групи №4 Макухи Анни в обласному огляді-конкурсі читців Шевченківської поезії, що відбувся 06 березня на базі ВПУ №1 м. Рівного.
       Голова методичної комісії підвела підсумки тижня української мови, літератури, зарубіжної літератури, що проходив в училищі в період з 13 по 17 березня 2017р. , назвала та охарактеризувала заходи, що були проведені в рамках тижня та найактивніших учнів, що брали участь у різноманітних заходах.
Категорія: Мои статьи | Додав: oleg_bezushko (28.03.2017)
Переглядів: 73 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: