Новини училища

Головна » Статті » Мои статьи

Засідання методичної комісії

 17 травня в рамках роботи училища відбулося засідання методичної комісії викладачів гуманітарних, природничо-математичних дисциплін та інформатики. Члени комісії зібралися, щоб розглянути наступні питання:

  •  подискутувати, які  форми й методи роботи з обдарованими дітьми доцільно використовувати у нашому закладі. Розглянувши основні теоретичні засади, шляхи розвитку обдарувань та нахилів учнів, форми й методи, викладачі напрацювали схему роботи з обдарованими учнями, яка реалізується не тільки в ході навчальної діяльності, а й під час проведення позакласних заходів.
  • Методист училища Цюбко Н.В. розповіла про те, як правильно підбирати диференційовані завданя для учнів. Відомо, що основне призначення диференційованих завдань – забезпечити для кожного учня оптимальну пізнавальну діяльність у процесі навчальної роботи на всіх етапах уроку. Наталя Володимирівна навела зразки диференційованих завдань і наголосила, що кожен викладач має передбачити таке навантаження для учнів, щоб запобігти відставанню слабких дітей і водночас не стримувати темпу зростання здібностей сильних. Важливо будувати процес навчання таким чином, щоб усі без винятку учні оволоділи обов’язковим рівнем знань, умінь і навичок, які визначені навчальною програмою.
  • Викладач української мови та літератури Диханова Л.В. підготувала доповідь на тему: «Компаративний аналіз на уроках української літератури», в якій розповіла про історію виникнення методу компаративного аналізу, про його етапи, методи і прийоми, навела приклади даного аналізу художнього твору в процесі вивчення української літератури. Підсумовуючи, зазначила, що використання методу компаративного аналізу в процесі вивчення літератури дає можливість показати учням спільне – те, що об’єднує різні літератури, й відмінне – те, що свідчить про неповторність націй.


 

 

Категорія: Мои статьи | Додав: oleg_bezushko (22.05.2017)
Переглядів: 103 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: