Новини училища

Головна » Статті » Мои статьи

Засідання методичної комісії.
      30 листопада 2017 року в рамках роботи училища відбулося засідання методичної комісії гуманітарних, природничо-математичних дисциплін та інформатики.
      В ході засідання розглянуті такі запитання: 1. Обговорення відкритих уроків, що були проведені викладачами комісії протягом поточного місяця.
      15 листопада 2017 року у групі №5 (кухар, кондитер) відбувся відкритий урок з німецької мови на тему «У світі обраної професії», який провела Кужіль Олеся Володимирівна. Урок проведений з використанням інформаційно- комунікативних технологій. Учні ознайомилися з особливостями професії кухаря та кондитера у Німеччині,переглянули фільм про те, як непросто знайти роботу в Німеччині, не знаючи мови; відповідали на запитання до фільму, обирали правильний варіант перекладу, читали вислови відомих кухарів про особливості кулінарного мистецтва у Німеччині.
      29 листопада 2017 року був проведений викладачем Добринською Ларисою Олексіївною відкритий урок правознавства у групі №14 (кухар, кондитер) на тему «Конституція - основа та оберіг нашої державності». Урок розпочався із правової термінологічної розминки, під час якої повторили основні питання, що вивчалися на попередніх уроках. Викладач з використанням мультимедійної презентації ознайомила із основними розділами Конституції, учні подивились відеоролик про те, як приймалася Конституція України 28 червня 1996, про її структуру та основні положення.
      На захід були запрошені гості з Бюро безоплатної правової допомоги, які розказали про свою організацію та про те, які запитання можна вирішити, звернувшись до них. На закріплення вивченого викладач провела вікторину, де учні показали, що знають структуру Конституції, її основні положення, а також розв'язали вправу «Юридичний тренажер». На таких уроках учні дізнаються про свої права, вчаться бути відповідальними за свої вчинки.
      30 листопада 2017 року у групі №14 (кухар, кондитер ) проведено відкритий урок фізики на тему «Рівномірний рух тіла по колу». Для повторення вивченого Віталій Петрович Жакун підібрав цікаві запитання, що пов'язані з майбутньою професією учнів. Пояснення нового матеріалу викладачем супроводжувалося мультимедійною презентацією, що дало змогу учням краще зрозуміти фізичні явища, що вивчаються. А розв'язування задач допомогло учням краще засвоїти нову тему, щоб згодом використати набуті знання у повсякденому житті.
      2.Обговорення доповіді на тему: «Шляхи поширення мотивації при вивченні математики» (доповідає Каюн В.С.).
      3. Схвалення плану заходів предметного тижня з історії та правознавства.
У своїй доповіді викладач математики Каюн В.С.зазначила, що формування мотивації в учнів до навчання є однією з головних проблем навчальних закладів. Доповідач вказала методи і прийоми, за допомогою яких реалізують мотивацію навчання математики, навели конкретні приклади, як на своїх уроках мотивує учнів до вивчення предмета.
      На засіданні МК схвалено план заходів предметного тижня історії та правознавства. 
                                                                                         
     
                       
Категорія: Мои статьи | Додав: Artyaaa (06.12.2017)
Переглядів: 59 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: