ЕЗНП

Збірник презентацій з фізики 
                          
                  

                   Збірник презентацій з фізики для 11 класу розроблений викладачем фізики Жакуном Віталієм Петровичем призначений для використання при вивченні фізики у професійно-технічному навчальному закладі  та в 11 класі загальноосвітнього навчального закладу. Структура  та наповнення електронного засобу дають змогу легко орієнтуватися в його змісті і використовувати як викладачу для організації навчального процесу, так і учням для самостійного оволодіння навчальним матеріалом.
                   Засіб розроблено відповідно до програми для загальноосвітніх навчальних закладів з фізики для 10-11 класів, рівень стандарту (зі змінами, затвердженими наказом МОН України № 826 від 14.07.2016 року).

Скачати

Навчально-тематичні електронні презентації з технології пригутування їжі з елементами товарознавства


 
                              Даний педагогічний програмний засіб призначений для використання на уроках теоретичного навчання для учнів які здобувають професію кухар ІІІ- IV-го розряду при вивченні розділу «М'ясо, птиця, дичина, субпродукти: хімічний склад, класифікація, механічна кулінарна обробка». Програмний засіб розроблений з використанням програми PowerPoint, простий у використанні, може функціонувати на будь-якій операційній  системі, не потребує додаткових програмних засобів. Може бути використаний як на персональному комп’ютері, так і в складі мережі. 
                     Програмний засіб може бути використаний як викладачем, при проведенні уроків, так і учнями при підготовці до уроків. Метою даного засобу є - зацікавлення учнів до вивчення даної теми, шляхом використання інноваційних технологій.
Інформаційно цей посібник складається з теоретичного матеріалу, який взято з підручників, збірки мультимедійних презентацій з теми, відео та тестів для самоконтролю учнів.