План роботи учнівського комітету

План роботи
учнівського комітету на І семестр 2015/2016 н. р.


п/п
Тема засідання Дата проведення Місце проведення
1. Знайомство з членами учнівського комітету. Розподіл обов’язків. Закріплення навчальних приміщень та території. Підготовка інформаційного стенду УС. Погодження планів роботи секторів УС. Аналіз чергування груп в закріплених кабінетах та території. Аналіз випуску загальноучилищної тематичної газети та сатиричної газети «Колючка». Підготовка до загальноучилищних заходів спортивних турнірів та змагань: до Дня знань, тижня бібліотеки, святкового концерту до Дня професійно-технічної освіти, Дня туризму, зустріч з працівниками КМСД, збори учнів що проживають в гуртожитку, вибори голови учнівського самоврядування. Підготовка до обласних заходів. Розгляд пропозицій учнів щодо проведення не запланованих заходів.
 
Вересень 2015 р.
 
Останній четвер місяця 16.30
Кабінет психолога
(в гуртожитку)
2. Аналіз відвідування учнями гуртків та спортивних секцій. Аналіз чергування груп в кабінетах та на закріпленій території. Аналіз випуску загальноучилищної тематичної газети та сатиричної газети «Колючка». Підготовка до загальноучилищних заходів, спортивних турнірів та змагань: загальноучилищний концерт до Дня працівників профтехосвіти, загальноучилищний конкурс «Таланти твої, училище» , спартакіади з настільного тенісу, шах та шашок, підготовка до обласного огляду-конкурсу на краще облаштування учнівських гуртожитків, проведення загальноучилищних батьківських зборів для учнів I курсу  . Організувати надання допомоги ветеранам училища.   Підготовка до обласних заходів. Розгляд пропозицій учнів щодо проведення не запланованих заходів.
 
Жовтень 2015 р.
 
Останній четвер місяця 16.30
Кабінет психолога
(в гуртожитку)
3. Аналіз відвідування учнями гуртків та спортивних секцій. Аналіз чергування груп в кабінетах та на закріпленій території. Аналіз випуску загальноучилищної тематичної газети та сатиричної газети «Колючка». Підготовка до загальноучилищних заходів, спортивних турнірів та змагань: загальноучилищний фестиваль-конкурс української пісні , конкурсу «Вправний кухар»,  підготовка до фестивалю «Українська паляниця»;спартакіади баскетболу та волейболу, проведення загальноучилищного конкурсу на кращу учнівську кімнату, секцію гуртожитку. Організувати екскурсію учнів ІІ курсу в районний музей.  Підготовка до обласних заходів. Листопад 2015р.
 
Останній четвер місяця 16.30
Кабінет психолога
 (в гуртожитку)
4. Аналіз відвідування учнями гуртків та спортивних секцій. Аналіз чергування груп в кабінетах та на закріпленій території. Аналіз випуску загальноучилищної тематичної газети та сатиричної газети «Колючка». Підготовка до загальноучилищних заходів, спортивних турнірів та змагань: проведення батьківських зборів в групах II та III курсів, загально училищний фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я», загальноучилищний конкурс «Повелитель струму»,  підготовка до участі в обласному фестивалі «Різдвяна зірка»,загальноучилищний новорічний концерт, загальноучилищна новорічна дискотека, спартакіада з фут залу, конкурс « Кращий читач 2015 року», проведення загальноучилищного конкурсу на кращу учнівську кімнату, секцію гуртожитку Грудень 2015 р.
Останній четвер місяця 16.30
Кабінет психолога
(в гуртожитку)