Професії

Головна » Файли » Мои файлы

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення, офісний службовець (бухгалтерія)
[ Викачати з сервера (24.2 Kb) ] 27.01.2009, 09:26

У наш час бурхливого росту інформаційних технологій виникає потреба у великій кількості людей, з уміннями і знаннями роботи на комп’ютерній техніці.
        Ці вміння і знання значно підвищують культуру праці, її продуктивність у багатьох сферах діяльності людини.

Здобуття даної професії передбачає оволодіння базовими поняттями з курсу економіки та діловодства, з ефективним використанням сучасної комп’ютерної техніки та оргтехніки для розв’язування конкретних практичних завдань.

До теоретичної бази знань відносяться: уявлення про інформацію та її властивості, інформаційні процеси та інформаційні системи, принципи будови комп’ютера, використання прикладного програмного забезпечення загального та спеціального призначення для розв’язування задач.

До практичних навичок відносяться: навички роботи з офісною технікою, прикладним програмним забезпеченням загального та спеціального призначення, реалізація дій з використанням операційної системи WINDOWS та операційних оболонок.

Оператори з обробки інформації та програмного забезпечення працюють з офісною технікою, тобто робоче місце працівників даної професії влаштовується в окремому кабінеті згідно до санітарних вимог. Спецодягу та інших засобів захисту працівник не потребує, крім випадків, пов’язаних з специфічними умовами виробництва.

У наш час оператори комп’ютерного набору можуть працевлаштуватися майже у всіх галузях діяльності, де застосовується комп’ютерна техніка.

Дану професію можна здобути у ВПУ-29 смт. Володимирець.

Протипоказано освоювати професію оператора комп’ютерного набору особам з захворюваннями центральної нервової системи, зі зниженням інтелекту, з порушеннями психіки, з слабким зором, дальтонізмом, з органічними захворюваннями, з хронічними захворюваннями слухового апарату.

        Оператор має бути врівноваженим, самостійним, акуратним, зібраним, мати творчий підхід до справи.

Перспективи розвитку оператора комп’ютерного набору пов’язані з темпами впровадження сучасних інформаційних технологій у всі галузі людської діяльності. Матеріальний добробут працівника даної професії залежить від рівня кваліфікації та місця роботи, старанності та акуратності самого працівника.
        Оператори комп’ютерного набору:

– це категорія працівників, що працюють з офісною технікою, зокрема ПК, тобто з різноманітними програмами і оболонками. Тому спорідненими спеціальностями даної професії є секретар-керівника, WEB-дизайнер, програміст, оператор виробничого процесу тощо.

Категорія: Мои файлы | Додав: vpu29
Переглядів: 2604 | Завантажень: 483 | Коментарі: 6 | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 2
2 Joshua   [Матеріал]
Clear, inforamitve, simple. Could I send you some e-hugs?

1 Марко   [Матеріал]
Я кі вокансьії на цю професію

Ім`я *:
Email *:
Код *: