Професії

Головна » Файли » Мои файлы

Штукатур, лицювальник-плиточник, монтажник гіпсокартонних конструкцій
16.02.2011, 10:57
Штукатур, лицювальник-плиточник, монтажник гіпсокартонних конструкцій
  Із збільшенням вводу в експлуатацію промислових, житлових та громадських об’єктів збільшується обсяг опоряджувальних робіт, в тому числі лицювально-плиткових і гіпсокартонних. Ці роботи пов’язані з опорядженням поверхонь штучними матеріалами Плиткові та облицювальні роботи є одним і з видів опорядження будівель та споруд, від яких залежить не тільки міцність і якість зведених конструкцій, але і їх зовнішній вигляд. Облицювальні роботи можуть виконуватись як ззовні на фасадах так і всередині будівель при облицюванні стін і підлог. Поверхню облицьовують для того, щоб захистити її від атмосферних впливів, вологи, механічних пошкоджень, а також із санітарно-гігієнічною і декоративною метою. Оздоблене штучними матеріалами приміщення набирає привабливого естетичного вигляду. 
  Тому сучасний робітник - будівельник повинен чітко уявляти науково-технічний рівень сучасного будівництва, його основне спрямування і перспективи розвитку на майбутнє, а також бути обізнаним з технологією виконання будівельних робіт і мати навики роботи із сучасними будівельними матеріалами.
   Технологією виконання лицювально-плиткових і гіпсокартонних робіт ви можете досконало оволодіти, якщо вступите на навчання до ВПУ№29 смт. Володимирець


 

 
Категорія: Мои файлы | Додав: kayun
Переглядів: 1382 | Завантажень: 0 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
2 міша   [Матеріал]
тут круто

1 Валера   [Матеріал]
Хароша професія.

Ім`я *:
Email *:
Код *: