Новини училища

Головна » Статті » Мои статьи

У категорії матеріалів: 823
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 82 83 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

   У період з 04.12. по 06.12.2019 року директор ВПУ № 29 смт Володимирець Валерій Боровик, разом із педагогічними працівниками закладу, брав участь у науково-практичній конференції КНАУФ «Підсумки діяльності освітніх проектів КНАУФ за 2019 рік», яка відбулася у м. Чернігів на базі ДНЗ «Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту». Під час триденної конференції відбулося вручення керівникам Державних навчальних закладів сертифікатів на отримання Грантів КНАУФ, дипломів, грамот, подарунків та сертифікатів КНАУФ з підвищення кваліфікації, також було презентовано майстер-класи: «Зведення зовнішніх стін будинку із панелей металевого каркасу з термопрофілів», «Виготовлення панелей каркасу будинку з ЛСТК», тренінги, екскурсії. Учасники конференції мали нагоду перевірити свої вміння та навики роботи з ЛСТК під час демонстрації майстер-класів, а також отримати найсучаснішу інформацію для застосування в своїй подальшій діяльності.
  Робота конференції видалась плідною та ефективною.

Мои статьи | Переглядів: 2 | Додав: Artyaaa | Дата: 10.12.2019 | Коментарі (0)

   5 грудня 2019 року відбувся бінарний урок за темою «Українська революція 1917-1921 рр.: правда історична та літературний обрій» присвячений 100-річчю Української революції 1917-1921 рр. (викладач історії Добринська Л.О. і викладач української мови і літератури Диханова Л.В.).
   Заняття в групі №3 (майбутні кухарі, кондитери) проходило у формі інтерактивного уроку-огляду. І передбачало поглиблення знань з історії України та української літератури.
  Під час уроку учні розглянули історичний розвиток України за допомогою мультимедійної презентації «Українська революція і державність (1917-1921рр.), працювали з історичними документами про уроки державотворчих процесів і про повсякденне життя українців у 1917-1921 рр. зокрема, майбутні кухарі, кондитери визначали, які правила санітарії порушувалися у закладі громадського харчування. Також увага була приділена боротьбі за збереження незалежності в рідному краї, а саме розглядалася інформація про Рівне як столицю Української Народної Республіки.
   Розглянувши літературний процес цього періоду учні опрацювали мультимедійну презентацію про відомих літераторів, що жили і творили історію у своїх творах, читали вірші, аналізували літературні процеси та визначали особливості розвитку поезій та прози в період 1917-1921 рр.

  Учні вказали історичне значення та уроки Української революції 1917-1921 рр. Крім того, набуті знання за темою уроку були закріплені під час історико-літературної вікторини.
  Підсумовуючи, учні вкотре переконалися, що, маючи свою державу, нація почувається повноцінною рівноправною серед інших держав і варто бути патріотами,  щоб любити та захищати її, пам’ятаючи всіх тих, хто віддав своє життя за її незалежність.
Мои статьи | Переглядів: 4 | Додав: Artyaaa | Дата: 09.12.2019 | Коментарі (0)

4 листопада  2019 року у Вищому професійному училищі № 29 смт Володимирець пройшов турнір з волейболу. У турнірі змагалися три команди:

  • команда юнаків;
  • команда дівчат;
  • команда викладачів училища.

 Кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди запекло змагалася за звання найкращої. До самого завершення змагань зберігалась інтрига, тому що усі команди були сильні та варті перемоги.

Переможцями турніру стала команда юнаків, друге місце за командою викладачів , а третє –команда дівчат. Вітаємо переможців змагань та бажаємо усім продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командного духу!

4 листопада  2019 року у Вищому професійному училищі № 29 смт Володимирець пройшов турнір з волейболу. У турнірі змагалися три команди:

  • команда юнаків;
  • команда дівчат;
  • команда викладачів училища.

 Кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди запекло змагалася за звання найкращої. До самого завершення змагань зберігалась інтрига, тому що усі команди були сильні та варті перемоги.

Переможцями турніру стала команда юнаків, друге місце за командою викладачів , а третє –команда дівчат. Вітаємо переможців змагань та бажаємо усім продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командного духу!

Мои статьи | Переглядів: 7 | Додав: Artyaaa | Дата: 05.12.2019 | Коментарі (0)

   3 листопада 2019 року у нашому училищі відбулося свято краси та витонченості – «Міс училища – 2019», у якому за звання кращої серед кращих, змагалися 5 конкурсанток із різних груп
   Кожна з учасниць ретельно готувалася до цього конкурсу – чудові та оригінальні візитівки, які вразили щирістю красунь;  конкурс « Світ моїх захоплень» приголомшив присутніх  різноманіттям номерів; дефіле «Зірки Голівуду» вразило глядачів красою, витонченістю та елегантністю.
   Святковий настрій створювали номери художньої самодіяльності.
    Кожна з учасниць конкурсу була нагороджена та отримала свій титул.
   Титул «Міс училища - 2019 » здобула учениця групи №3/Іс (навчається за професією  кухар, кондитер) Федорук Юлія.
Мои статьи | Переглядів: 5 | Додав: Artyaaa | Дата: 05.12.2019 | Коментарі (0)

«Порядний той, хто своє право

                                                                   вимірює своїм обовязком».

                                                                                                  Лакордер.

     У вівторок, 03 грудня 2019 р., в бібліотеці вищого професійного училища №29 смт Володимирець учні групи №5 (майбутні кухарі, кондитери) і учні групи №8 (майбутні електромонтажники з освітлення та освітлювальних мереж, електрозварники ручного зварювання, монтажники санітарно-технічного устаткування) разом із викладачем Добринською Л. О. зустрілися із заступником начальника відділу «Володимирецьке бюро правової допомоги» Омельчук І.М.  та інспектором ювенальної превенції Володимирецького відділення поліції Дукач Т.І.
    Темою обговорення стала правова допомога для населення. Зокрема, присутні отримали інформацію про принципи надання безоплатної правової допомоги, про доступ до правової допомоги в разі затримання поліцією. Крім того, учні мали змогу ознайомитися з інформацією щодо освітнього омбудсмена в Україні.
     Також присутніми обговорювалося питання про те, що в демократичному суспільстві права людини понад усе. Наголошувалося, що кожному важливо пам’ятати:  «Порядний той, хто своє право вимірює своїм обов’язком» (Лакордер).
    Під час спілкування з учнями гості зустрічі надали відповіді на актуальні серед молоді питання правового характеру.

Мои статьи | Переглядів: 7 | Додав: Artyaaa | Дата: 04.12.2019 | Коментарі (0)

І знову перемога!!!
Завершився І етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності "WorldSkills Ukraine" 2019!
У підсумку пермогу в компетенції "Електромонтажні роботи" здобув Андрій Бацюсь, учень ВПУ №29 смт Володимирець.
Щиро вітаємо з перемогою та бажаємо гідно представити Рівненську область у 2020 році на другому - завершальному етапі національного конкурсу!

Мои статьи | Переглядів: 6 | Додав: Artyaaa | Дата: 02.12.2019 | Коментарі (0)

У листопаді 2019 проведено  професійні тижні кухаря та кондитера. Було  організовано і проведено:

- презентацію відеороликів з кондитерського мистецтва та кулінарної справи, викладачі спецпредметів Токарська О.В та Сичевський Ю.В.;

- виставку-продаж кондитерських виробів, майстрами виробничого навчання Данечкіною Ю.М та Мороченець Т.М разом з учнями груп № 4 та 5. Були запрошені учні 9 та 11 класів Володимирецької ЗОШ №1, які   були приємно вражені виставкою та зацікавилися професією «Кондитер»;                  

- вікторину «Кулінарний ерудит», майстром виробничого навчання Мороченець Т.М. Змагалися 2 команди «Вареники» та «Бутерброди». Учні показали хороші  професійні знання.  А перемогу здобула команда «Бутерброд» на чолі з капітаном Тетяною Гусар;        

 - відкритий урок з технічного оснащення підприємств харчування викладачем Токарською О.В. На уроці учні, у формі змагання, пригадали машини, що використовуються для приготування тіста, вивчили будову, принцип дії та правила експлуатації машин для розкачування тіста, набули навичок роботи в групі при розв’язуванні нестандартних виробничих ситуацій;

-  вікторину  «Світ кулінарної географії» серед учнів першого та третього курсу, метою якої були: розвиток пізнавальної  активності учнів,  формування  навичок  творчої самостійної діяльності та ознайомлення  з географією екзотичної кухні країн світу, викладачем Сичевським Ю.В.;

- позакласний захід  "Вправний кухар",  викладач Токарська О.В. та майстер виробничого навчання Веремчук Р.П.. В змаганні брали участь команди груп №14; №5; №6. Учні проявили свої інтелектуальні здібності, винахідливість у конкурсах «Розминка», «Мова жестів» та показали вміння та навички при виконанні практичних завдань.
позакласний захід «Моя професія» на якому відбулася зустріч учнів 9  класу Володимирецького районного колегіуму з випускницею  училища 2015 року Ковалець Оксаною, майстер виробничого навчання Бондар Л.П.   Учнів ознайомили  з особливостями професії  «кухар», провели майстер-клас з приготування фірмових страв закладу, у якому працює випускниця Оксана. Вихованці колегіуму  взяли участь у майстер-класі від  учнів училища  з нарізання овочів та формування композицій,  в екскурсії закладом, а також були дегустаторами  приготовлених страв.

Конкурс газет

І місце - група №3

ІІ місце - група №5

ІІІ місце - група №14

Мои статьи | Переглядів: 10 | Додав: Artyaaa | Дата: 28.11.2019 | Коментарі (0)

   27 листопада на базі Вищого професійного училища №29 смт Володимирець проходив І етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності "WorldSkills Ukraine" у 2019 році із компетенції "Електромонтажні роботи".
Мои статьи | Переглядів: 12 | Додав: Artyaaa | Дата: 28.11.2019 | Коментарі (0)

У тридцять третьому
і я на світ з'явився
в козацькому,
вербовому краю,
коли в селі
голодомор чинився
і нищили всю
націю мою...

 

Бідняк Г. "Як вижив я..."

 

    У суботу, 23 листопада, в Україні відзначається День пам'яті жертв голодоморів 1932-33рр.. 20 листопада в бібліотеці училища були заплановані та проведені заходи  до 86-ї річниці голодомору. Учні груп № 3, № 10, № 8 та № 6 відвідали  вечір-реквієм  «Пам'ять голоду, пам'ять серця», який провели працівники  Володимирецької  центральної районної бібліотеки Оксана Сирота, Євгенія Дуліпа та Крупицька Тамара Олександрівна. Учні переглянули відео-сюжет документального фільму «Голодомор. Україна ХХ століття», документальний фільм «Голод-33» та книжкові виставки про страшний геноцид сталінського режиму.

Мои статьи | Переглядів: 10 | Додав: Artyaaa | Дата: 22.11.2019 | Коментарі (0)

А пісня — це душа.

З усіх потреб потреба.

Лиш пісня в серці ширить межі неба.

На крилах сонце сяйво їй лиша.

 Чим глибша пісня, тим ясніш душа.

Іван Драч

     07 листопада у нашому училищі відбувся конкурс - фестиваль української пісні до Дня української писемності «Пісня - душа народу». Кожна навчальна група зуміла гідно представити себе на даному заході.
    Учасники фестивалю подарували всім  присутнім у залі   позитивний настрій та хороші емоції,  водночас показавши  любов  до української пісні.

Всі, хто приймав участь у даному заході були відзначені та нагороджені грамотами.
 
Мои статьи | Переглядів: 11 | Додав: Artyaaa | Дата: 12.11.2019 | Коментарі (0)