Новини училища

Головна » Статті » Мои статьи

Перший етап конкурсу професійної майстерності за професією «Маляр»
      Конкурси професійної майстерності є однією з ефективних форм стимулювання удосконалення знань з професії, підвищення фахового рівня та творчого пошуку. Такий захід об’єднує навколо себе колектив педагогів та учнів, стимулює їх тісну співпрацю, бажання бути кращими, накладає відповідальність за рівень підготовки, адже від професіоналізму майстра виробничого навчання, викладача, залежить рівень який продемонструє учень. Під час конкурсів учні не тільки удосконалюють практичні навички, а й розвивають комунікативні вміння, здатність знаходити вихід з різних виробничих ситуацій.
      Тому в навчальному закладі було організовано перший етап Всеукраїнського конкурс фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів із професії «Маляр», який проводиться з метою підвищення рівня професійної підготовки, розвитку творчої активності учнів, удосконалення організації та змісту навчання під час підготовки робітничих кадрів. Участь у конкурсі взяли кращі учні груп №23 (Герман Дмитро), №1 (Тимощук Олександр, Рабий Андрій), №10 (Водько Віктор, Хомич Марія).
      Програма І етапу Конкурсу складалася з двох турів. Максимальна кількість балів за теоретичний та практичний тури – 200 балів. Теоретичний тур складався з виконання двох завдань – проходження тестів та розрахункового завдання. Перевірялися професійно-теоретичні знання з предметів «Технологія малярних робіт», «Матеріалознавство», «Будівельне креслення», «Основи електротехніки», «Охорона праці».
      Практичний тур складався з двох завдань тривав вісім астрономічних годин. Практичне завдання відповідало вимогам 3 кваліфікаційного розряду з професії «Маляр». Спостереження за виконанням роботи здійснювалося членами журі та оргкомітету. Учні здійснювали фінішне шпаклювання з використанням суміші Acryl-Putz ST10   START 2в1(Загальна площа 3 кв.м.) та нанесення латексної фарби Snsezka Nature на попередньо підготовлену поверхню. Загальна площа 3 кв.м.
      Переможці першого етапу мають змогу взяти участь у обласному конкурсі. Найкращими за результатами журі визнало: І місце – Рабий Андрій (група №1); ІІ місце – Тимощук Олександр (Група №1); ІІІ- місце – Водько Віктор (група №10).
      Вітаємо кращих за професією «Маляр» в навчальному закладі та бажаємо подальших звершень під час ІІ етапу Всеукраїнського конкурс фахової майстерності!!!


Категорія: Мои статьи | Додав: oleg_bezushko (06.04.2017)
Переглядів: 102 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: