Новини училища

Головна » Статті » Мои статьи

Правда історична та літературний обрій

   5 грудня 2019 року відбувся бінарний урок за темою «Українська революція 1917-1921 рр.: правда історична та літературний обрій» присвячений 100-річчю Української революції 1917-1921 рр. (викладач історії Добринська Л.О. і викладач української мови і літератури Диханова Л.В.).
   Заняття в групі №3 (майбутні кухарі, кондитери) проходило у формі інтерактивного уроку-огляду. І передбачало поглиблення знань з історії України та української літератури.
  Під час уроку учні розглянули історичний розвиток України за допомогою мультимедійної презентації «Українська революція і державність (1917-1921рр.), працювали з історичними документами про уроки державотворчих процесів і про повсякденне життя українців у 1917-1921 рр. зокрема, майбутні кухарі, кондитери визначали, які правила санітарії порушувалися у закладі громадського харчування. Також увага була приділена боротьбі за збереження незалежності в рідному краї, а саме розглядалася інформація про Рівне як столицю Української Народної Республіки.
   Розглянувши літературний процес цього періоду учні опрацювали мультимедійну презентацію про відомих літераторів, що жили і творили історію у своїх творах, читали вірші, аналізували літературні процеси та визначали особливості розвитку поезій та прози в період 1917-1921 рр.

  Учні вказали історичне значення та уроки Української революції 1917-1921 рр. Крім того, набуті знання за темою уроку були закріплені під час історико-літературної вікторини.
  Підсумовуючи, учні вкотре переконалися, що, маючи свою державу, нація почувається повноцінною рівноправною серед інших держав і варто бути патріотами,  щоб любити та захищати її, пам’ятаючи всіх тих, хто віддав своє життя за її незалежність.
Категорія: Мои статьи | Додав: Artyaaa (09.12.2019)
Переглядів: 22 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: