Новини училища

Головна » Статті » Мои статьи

Правова допомога

«Порядний той, хто своє право

                                                                   вимірює своїм обовязком».

                                                                                                  Лакордер.

     У вівторок, 03 грудня 2019 р., в бібліотеці вищого професійного училища №29 смт Володимирець учні групи №5 (майбутні кухарі, кондитери) і учні групи №8 (майбутні електромонтажники з освітлення та освітлювальних мереж, електрозварники ручного зварювання, монтажники санітарно-технічного устаткування) разом із викладачем Добринською Л. О. зустрілися із заступником начальника відділу «Володимирецьке бюро правової допомоги» Омельчук І.М.  та інспектором ювенальної превенції Володимирецького відділення поліції Дукач Т.І.
    Темою обговорення стала правова допомога для населення. Зокрема, присутні отримали інформацію про принципи надання безоплатної правової допомоги, про доступ до правової допомоги в разі затримання поліцією. Крім того, учні мали змогу ознайомитися з інформацією щодо освітнього омбудсмена в Україні.
     Також присутніми обговорювалося питання про те, що в демократичному суспільстві права людини понад усе. Наголошувалося, що кожному важливо пам’ятати:  «Порядний той, хто своє право вимірює своїм обов’язком» (Лакордер).
    Під час спілкування з учнями гості зустрічі надали відповіді на актуальні серед молоді питання правового характеру.

Категорія: Мои статьи | Додав: Artyaaa (04.12.2019)
Переглядів: 26 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: