Новини училища

Головна » Статті » Мои статьи

Робота у канікулярний період

 Колись один учень запитав Учителя: «Як навчитися не ображатися на інших? У чому секрет?». Учитель подумав і відповів: «Який сенс лікувати симптоми? Учись не ображатися!», -  такими словами розпочала Методичний порадник «Розв’язання педагогічних ситуацій» методист училища Цюбко Наталія Володимирівна. Заняття було організовано у формі ділової гри, у ході якої наводилися приклади педагогічних ситуацій та шляхів  їх розв’язання.
      Однак, перераховані педагогічні дії не вичерпують усього різноманіття
прийомів розв’язання комунікативних задач. Комунікативна компетентність вчителя, майстра виробничого навчання  неможлива без володіння педагогом комунікативними уміннями, які необхідно розвивати.

      Оскільки вчені дають характеристику педагогічних задач в узагальненому, типізованому вигляді, а задачі, які щодня вирішує вчитель у реальній практиці, нескінченно різноманітні як за своїм змістом, так і за формами навчання. Це свідчить про багатофункціональну професійну діяльність учителя, яка має поєднувати уміння артиста, методиста, аналітика, дослідника, вихователь, психолога  та інше, що потребує від педагога високого рівня педагогічної майстерності.
      Відповідно до  Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці, затвердженого наказом Державного комітету України з нагляду за охороною праці 26.01.2005 № 15  03 січня 2017 організовано лекційне заняття  та перевірка знань з охорони праці, пожежної безпеки,  техногенної та електробезпеки, безпеки життєдіяльності  працівників, яка  здійснювалася комісією з перевірки знань, склад якої затверджено наказом директора. Перевірку знань  було організовано  у формі іспиту, а саме:  бесіди, опитування  і виконання практичних  завдань, результати якого  оформлено протоколом.
    Зарубіжний досвід
Безушко Олег Андрійович поділився досвідом   участі в навчальних сесіях українсько-польського проекту «Активна молодь на ринку праці – підвищення якості професійного та підприємницького навчання в українських навчальних закладах з використанням методів моделювання».
  Палітра педагогічного досвіду 
Методист Цюбко Наталія Володимирівна,  заступник директора та викладачі Касюдик Діана Миколаївна, Пігаль Тетяна Сергіївна, Агапієв Олександр Дмитрович  ділилися досвідом, своїми напрацюваннями з теми  «Активізація  пізнавальної діяльності  учнів  на уроках», а майстер виробничого навчання Близнюк Тетяна Михайлівна з теми «Розвиток пізнавального інтересу до обраної професії».
Також,   протягом канікулярного періоду були проведені:

      Семінар-супутник  «Комплексно-методичне забезпечення предмету»;
      Семінар-практикум «Реалізація міжпредметних зв’язків»;
      Методичні рекомендації  «Методика  розробки завдань, проведення  контрольних робіт»;
      Методичні посиденьки «Секрети педагогічної взаємодії»;
      Методичний порадник «Документація майстра виробничого навчання під час проходження учнями виробничої практики»;
      Засідання педагогічної ради. 
 
  Категорія: Мои статьи | Додав: oleg_bezushko (18.01.2017)
Переглядів: 91 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: