Новини училища

Головна » Статті » Мои статьи

Заняття школи молодого педагога

Незалежно від того, де перебуває педагог, атмосфера навколо нього - це відбиток його індивідуальності. Молодий  викладач, майстер виробничого навчання - учорашній студент, який переступив поріг училища. І тепер ким воно для нього стане – лагідною мамою, чи сердитою мачухою, залежить від нього.

За допомогою  занять та  тренінгів, які організовуються у нас в училищі  для молодих, у майбутньому майстрів педагогічної праці,  створюються  умови, в яких вони максимально зможуть наблизитися до педагогічної майстерності.

         Метою тренінгу, який організували і провели 27 вересня методисти училища,  є сприяння психологічної адаптації молодих педагогів до умов роботи в навчальному закладі, зокрема: корекція хибних очікувань і типових ілюзій щодо роботи, підвищення самооцінки та впевненості у собі та у своїх знаннях, адже часто молоді педагоги сумніваються у своїх можливостях, та добір оптимальної стратегії професійної діяльності.

         Було наголошено, що  уміння і бажання навчатися - це той фундамент, який маю закласти   педагог, майстер виробничого навчання.

Звичайно, даний тренінг не може гарантувати стовідсоткову адаптацію, а лише може сприяти прискоренню цього процесу.  


Категорія: Мои статьи | Додав: kozodoy (02.10.2017)
Переглядів: 64 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: